sobota, 1 października 2016

Zawieszenie działania Agregatora blogów finansowych

Działanie Agregatora blogów finansowych zostaje zawieszone. Przyczyną jest awaria Bloggera, przez którą wszystkie linki do blogów zostały usunięte - i to w 2 miejscach na stronie.

Odbudowa bazy blogów jest czasochłonna i nie daje gwarancji, że Blogger ponownie nie usunie listy linków. W przeszłości takie sytuacje również miały miejsce, ale nigdy w 2 miejscach na stronie.

Ze względu na brak czasu i dochodów (zyski z reklam umieszczonych na Agregatorze były bliskie zeru) nie opłaca mi się walczyć z kaprysami Bloggera.

Rozumiem, że dla wielu czytelników Agregator był jednym ze źródeł codziennych informacji. Moim zdaniem, blogi finansowe oferują lepszą, ciekawszą i często bardziej rzetelną treść niż wiele serwisów finansowych.

Wszystkim tym osobom polecam korzystanie z czytnika RSS (np. Feedly, którego sam używam), dzięki któremu mamy w jednym miejscu wszystkie strony, które zasubskrybujemy ręcznie lub za pomocą dodatku do przeglądarki internetowej.

Polecam też korzystanie z usług konkurencyjnych agregatorów blogów finansowych.

W komentarzach pod tym wpisem możecie podawać linki do interesujących blogów finansowych, być może baza linków zostanie kiedyś odbudowana.

Dziękuję za prawie 6 lat współpracy.
E.W.

UPDATE:

Restart Agregatora blogów finansowych

4 komentarze:

Facebook